Wyszukiwarka

Nowoczesne zabudowy koszy na śmieci

Nasze nowoczesne zabudowy koszy na śmieci zostały zaprojektowane i powstały tak aby zaspokoić potrzebę związaną z segregacją odpadów na terenie prywatnych posesji. Jednocześnie zachowując estetyczny wygląd, który koresponduje z smakiem obecnego budownictwa. Dzięki takiemu podejściu udało nam się zagospodarować miejsce na odpady, które nie szpeci działki.

Nowoczesne zabudowy koszy śmietnikowych - Poznań

Przy projektowaniu zadbaliśmy o estetykę, tak aby była ona spójna z nowoczesną architekturą. Dodatkowo tak aby zabudowa ta komponowała z otoczeniem ogrodu, nie ujmując nic z ergonomii oraz jakości.

Nowoczesna zabudowa koszy śmietnikowych

Dbałość o środowisko oraz selekcję śmieci jest już zakorzenione w naszym społeczeństwie. Efektem czego jest zwiększenie się ilości koszy na naszych posesjach. Niejednokrotnie jest to przestrzeń, która pozostaje nie zagospodarowana i jednocześnie nie wpisuje się wygląd naszego ogrodu. Nasze zabudowy rozwiązują ten problem i wprowadzają harmonię oraz utrzymanie porządku względem koszy na zbiórkę selektywną.

Dlaczego położyliśmy szczególny nacisk na komfort użytkowania?


Przy projektowaniu zabudowy do koszy mieliśmy na uwadze to, że wykorzystywana jest ona każdego dnia. Zastosowaliśmy system drzwi obustronnych co pozwala na możliwość ustawienia wzdłuż linii ogrodzenia. Natomiast górna pokrywa wyposażona została w siłowniki. Podnoszą one bezpieczeństwo użytkowania oraz wygodę. Projektując podstawę umieściliśmy w niej szynę najazdową ułatwiającą wstawianie oraz wystawianie koszy.

Nasze zabudowy na kosze są przewidziane na długowieczne użytkowanie. Dlatego wszystkie wykorzystane elementy są skręcane. Co daje nam możliwość wymiany każdego poszczególnego podzespołu.

Co wyróżnia nasze zabudowy do koszy na śmieci:

  • Wykonany z blachy ocynkowanej i malowanej proszkowo. Panele malowane na gładko, a listwy farbą strukturalną.
  • Możliwość rozbudowy poprzez dostawienie kolejnych modułów.
  • Zabudowa dostępna w wersji na kosze 120L/240L
  • Zawiasy wewnętrzne  są wykonane ze stali nierdzewnej
  • Produkt przeznaczony do samodzielnego montażu.
  • Kolor: Antracyt 7016
  • Produkt Polski

Kilka naszych realizacji: