Furtki i bramy

.tel: 61-8-751-157 | kom: 512-510-619 | mail:biuro@rabski.pl

ZAPRASZAMY DO SKLEPU NA TERENIE POZNANIA – Starołęcka 200

automatyka furtka ogrodzeniowa

furtka ogrodowabramy przesuwnebramy dwu skrzydlowefurtkiozdobnebramy ozdobne
.

FURTKI I BRAMY

O bezpieczeństwie posesji decyduje w największym stopniu zamontowana furtka ogrodzeniowa oraz brama, najlepiej taka, w której wyposażeniu znajduje się automatyka do bram. Dobrze wybrane będą skutecznie zabezpieczać przed przedostaniem się osób niepowołanych, a ponadto okażą się funkcjonalne zarówno dla osób odwiedzających naszą posesję piechotą, jak i dla wjeżdżających samochodów.

Furtki oraz bramy przesuwne i klasyczne od producenta

W naszej ofercie znajduje się furtka ogrodzeniowa w różnych rozmiarach, brama o klasycznym charakterze – czyli obsługiwana ręcznie – oraz taka, przy której znajduje się zamontowana automatyka do bram. Dzięki temu, że jesteśmy producentem oferowanych rozwiązań, możemy zaproponować produkty nie tylko przygotowane do potrzeb klientów, ale również atrakcyjne cenowo – automatyka do bram jeszcze nigdy nie była tak tania.

Brama lub furtka ogrodzeniowa na miarę potrzeb

Każda dostępna u nas brama oraz furtka ogrodzeniowa sprawdzi się w połączeniu z dowolnym rodzajem ogrodzeń, w tym z ogrodzeniami panelowymi, które również posiadamy w swojej ofercie. Proponujemy wiele wariantów rozmiarowych – furtka ogrodzeniowa może mieć od 80 cm do aż 3 m, dzięki czemu każdy znajdzie rozwiązanie dla siebie. Bramy natomiast występują w wariancie z odchylanymi skrzydłami oraz przesuwne, a do każdej z nich dostępna jest profesjonalna i bardzo wygodna automatyka do bram.

Spersonalizowane bramy przesuwne i furtki ogrodzeniowe

Oferujemy Państwu rozwiązania, które wyróżniają się najwyższą jakością oraz wieloletnią żywotnością. Materiały, z jakich wykonujemy produkty, są odporne zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i na czynniki atmosferyczne, zwłaszcza wilgoć i promienie słoneczne. Co więcej, każda furtka ogrodzeniowa może dodatkowo zostać polakierowana lub pomalowana proszkowo na dowolny kolor. Wedle potrzeb można wyposażyć ją w zamek, sztywną klamkę czy elektromagnes. A dla maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa niezbędna okaże się automatyka do bram.

Poznań i reszta Polski

Wiemy, że każdy klient ma indywidualne potrzeby i oczekiwania, dlatego zapewniamy bogaty asortyment, atrakcyjne ceny oraz pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania. Posiadamy również wszystkie akcesoria niezbędne do montażu furtek i bram. Siedzibą naszej firmy jest Poznań, lecz do skorzystania z naszych usług zapraszamy Klientów z całej Polski.

Produkujemy furtki i bramy

na specjalne zamówienie również z montażem.

bramy przesuwne Poznań

Dostawa:
Teren Starołęki 50 zł od kursu.

Teren poznań 100 zł od kursu

Koszt dostawy poza Poznaniem 2 zł za 1km liczony w obie strony na kurs.

Ilość kursów uzależniona od wagi i gabarytów ogrodzenia.

Służymy fachową poradą w doborze ogrodzenia oraz zapewniamy bezpłatną wycenę.

Oferujemy również fachowy i solidny montaż ogrodzenia.

Przy montażu oferujemy cały niezbędny asortyment do wykonania ogrodzenia.

furtki

FURTKI

Furtka ogrodzeniowa Rabski produkowana jest w wysokościach od 1000 mm do 2000 mm. Na życzenie Klienta lakierujemy furtkę, doliczając 25% + VAT do standardowej ceny. Dodatkowe akcesoria, takie jak elektromagnes i sztywne klamki to koszt 100 zł

FURTKI wys.800-3000 mm
wysokość
1000mm 580 zł
1200mm 620 zł
1300-1400mm 680 zł
1500-1600mm 700 zł
1700-1800mm 820 zł
2000mm 970 zł

lakier+25%

elektromagnes+sztywne klamki+150 zł
sklep

bramy przesowne

BRAMY PRZESUWNE

Bramy przesuwne samonośne o szerokości od 3000 mm do 5000 mm produkujemy w wysokościach od 1000 mm do 2000 mm. Nasze bramy są ocynkowane ogniowo. Lakierowanie proszkowe to dodatkowy koszt 25% + VAT od ceny standardowej.
BRAMY PRZESUWNE SAMONOŚNE  szer.do 5000mm światła
 

ocynkowane ogniowo

lakierowanie proszkowo+25%+VAT
sklep

bramy dwu skrzydlowe

BRAMY DWUSKRZYDŁOWE

Dwuskrzydłowe bramy o szerokości od 3000 mm do 5000 mm produkujemy w wysokościach od 1000 mm do 2000 mm. Ocynkowana ogniowo bramo-furtka z zamkiem, klamką i ryglem to koszt 100 zł, natomiast za lakierowanie proszkowe doliczamy 25% + VAT od ceny standardowej.
BRAMY DWUSKRZYDŁOWE wys.800-3000mm,szer. do 12000mm

ocynkowane ogniowo-bramo-furtka z zamkiem ,klamką i ryglem+150

lakierowanie proszkowe wg ral+25%
sklep

furtkiozdobne

FURTKI OZDOBNE

Ozdobna furtka ogrodzeniowa wzbogaci architekturę zewnętrzną domu, a równocześnie będzie pełniła swoją podstawową funkcję ochronną. Oferujemy 5 wzorów kompletnych furtek ze słupkami i klamkami.

3m

4m

5m

6m

7m

sklep
bramy ozdobne

BRAMY OZDOBNE

Oferujemy kompletne bramy ozdobne ze słupkami w dwóch wzorach i wysokościach.

8m

Brama kompletna z słupkami szerokość 3m – 1100 zł

9m

sklep
Wystawiamy Faktury VAT

Dzięki doświadczeniu naszej firmy, proponujemy również wykonanie ogrodzenia z siatki na terenie miasta Poznań. W celu wyceny montażu poza terenem Poznania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

.tel: 61-8-751-157 | kom: 512-510-619 | mail:biuro@rabski.pl

ZAPRASZAMY DO SKLEPU NA TERENIE POZNANIA – Starołęcka 200