Wyszukiwarka

O nas

tel: 61-8-751-157 | kom: 512-510-619 | mail:biuro@rabski.pl

ZAPRASZAMY DO SKLEPU NA TERENIE POZNANIA – Starołęcka 200

automatyka

Firma nasza powstała w 2000r, od wielu lat działamy na rynku budowlano-remontowym budując bazę doświadczenia i rozwijając się w wielu kierunkach. Jednocześnie z wykonywaniem remontów wykonujemy montaż i konserwację instalacji elektrycznych.

Naszą firmę dzięki wieloletniej działalności i budowanej tradycji na przestrzeni tego czasu cechuje profesjonalizm i najwyższa jakość usług. Te czynniki pozwoliły wypracować uznanie wśród naszych klientów.

Drugą silnie rozwijającą się dziedziną przez nas prowadzoną, jest produkcja siatki ogrodzeniowej oraz wykonywanie ogrodzenia z siatki. Poznań jest miejscem produkcji, skąd obsługujemy zamówienia z terenu całej Polski.

Maszyna do produkcji siatki ogrodzeniowej

Od 2011 roku otworzony został sklep stacjonarny dla naszych klientów, gdzie można zapoznać się z szeroką gamą produktów przez nas oferowanych. Cały asortyment naszego sklepu prezentujemy w dziale Sklep gdzie zapraszamy.

W celu sporządzenia kosztorysu prac remontowych, budowlanych oraz hurtowych zamówień zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego:

P.H.U RABSKI
M. Bałunda
ul. Starołęcka 200
Poznań

 
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
pn-śr: 7:00 – 16:00
czw: 7:00 – 18:00
pt: 7:00 – 16:00
 
sobota: zamknięte