Wyszukiwarka

Wiaty śmietnikowe

Wiaty śmietnikowe to właściwe miejsce na odgrodzenie odpadów komunalnych i jest to bardzo istotne zarówno przy osiedlach zamkniętych jak i otwartych. Dodatkowo tego typu altany i wiaty śmietnikowe są również wykorzystywane  jako skład na opał, dodatkowe pomieszczenie na narzędzia gospodarcze przy domowych posesjach.

Boxy śmietnikowe spełniają swoją funkcję dodatkowo zasłaniając mało estetyczne a i często przepełnione kosze na śmieci. Dodatkowo utrudniając dostęp osobą niepożądanym, zwierzynie czy wandalom.

Do konstrukcji wiat śmietnikowych jak i montażu wykorzystujemy najlepszej jakości materiały, co zapewnia im estetyczny wygląd, trwałość oraz oczywiście funkcjonalność. Altany i wiaty śmietnikowe wykonane przez naszą firmę wyróżnia solidna budowa oraz atrakcyjna cena. Podejmujemy każdy projekt tak by sprostać Państwa oczekiwaniom.


Oferujemy doradztwo przy projekcie wykonanie oraz finalny montaż.

Wiaty Śmietnikowe, Osłony, Boksy i Altany w całym procesie zostają dostosowane do Państwa potrzeb. Realizujemy zamówienia według ustaleń z Państwem, na każdy dowolny wymiar według przesłanego projektu, dzięki czemu nie ograniczamy się tylko do standardowych ofert.