Płoty

automatyka

Nowoczesne płoty, które chcielibyśmy Państwu zaproponować, niewiele mają wspólnego z tymi tradycyjnymi, które składają się z pojedynczych desek. Nasze wyroby wyróżniają się nowoczesnym designem i szerokim zastosowaniem. Płoty te można bowiem wykorzystać nie tylko w celu wykonania ogrodzenia, można także zamontować je na balkonie lub stworzyć z nich praktyczny parawan chroniący przed słońcem.

Nasze płoty najczęściej mają charakter panelowy. Wszystkie są oczywiście wykonane z drewna naturalnego. Dostępne są także w wariancie sztachetowym, jednak największą popularnością cieszą się właśnie te panelowe, które mają charakter osłonowy. Dzięki temu są skutecznym zabezpieczeniem przed spojrzeniami osób z zewnątrz, zapewniając tym samym maksimum prywatności. Nasze płoty występujące w wariancie panelowym można zamontować także na istniejących już siatkach ogrodzeniowych.

Zawsze służymy naszym klientom fachowym wsparciem przy wyborze najlepszego płotu, tak by okazał się on rozwiązaniem nie tylko praktycznym, ale i estetycznym oraz pasującym do przyjętej aranżacji ogrodowej.